Skip to content

Kontenery – biura sprzedaży

kontenery_biura_sprzedaży1k

Nowoczesne budownictwo modułowe to szansa dla każdej firmy na stworzenie oryginalnego, a przy tym mobilnego i taniego biura sprzedaży czy siedziby firmy, która  będzie kojarzyła się Klientom z dobrym stylem i wysoką jakością.

Budownictwo modułowe oparte na kontenerach  to możliwość stworzenia w bardzo krótkim czasie, bo zaledwie w okresie do 6 tygodni, profesjonalnego biura sprzedaży, przy jednoczesnej dbałości o walory estetyczne. Klient ma całkowitą dowolność w doborze materiałów i elementów elewacyjnych, a także wyglądzie wnętrza biura i dodatkowego wyposażenia. Zapewniamy doradztwo, na życzenie klienta za odpłatnością wykonujemy wizualizacje architektoniczne obiektu.

Szybki czas realizacji możliwy jest dzięki oparciu całej konstrukcji na kontenerach, modułach podstawowych: biurowych i sanitarnych. Mobilność budynku pozwala na jego postawienie na terenie wynajmowanym oraz, w razie potrzeby, szybką zmianę lokalizacji – nasza firma zapewnia niskie koszty demontażu i ponownego montażu obiektu. Dużym atutem budownictwa kontenerowego jest niski koszt realizacji. Cena gotowego m2 rozpoczyna się już od 1500 zł. Obiekty modułowe tworzone są z myślą o wysokich standardach i nowoczesności. Użycie materiałów wysokiej jakości, znakomita izolacyjności oraz możliwość zamontowania klimatyzacji zapewniają odpowiednio komfortowe warunki pracy.

Oferujemy sprzedaż lub wynajem biur modułowych wraz wyposażeniem pod klucz.